Odznaka „Długoletni członek KTP PTTK „Przygoda” Kielce"REGULAMIN

odznaki „Długoletni członek Klubu Turystów Pieszych PTTK „Przygoda” Kielce"

  1. Zarząd KTP PTTK „Przygoda” ustanawia Odznakę Klubową „Długoletni członek Klubu Turystów Pieszych PTTK „Przygoda „ Kielce.
  2. Prawo do otrzymania i noszenia odznaki mają osoby będące członkami zwyczajnymi i honorowymi Klubu „Przygoda” wg rejestru członków na dzień 13.11.2017 i przyjęci do Klubu w terminie późniejszym.
  3. Ustala się następujące kategorie i kryteria przyznania odznaki: - za min. 10- lecie nieprzerwanego członkowstwa w Klubie – odznaka Klubu „Przygoda” z obwolutą w kolorze szafirowym - za min. 20- lecie nieprzerwanego członkowstwa w Klubie – odznaka Klubu „Przygoda” z obwolutą w kolorze pomarańczowym - za min 30- lecie nieprzerwanego członkowstwa w Klubie – odznaka Klubu „Przygoda” z obwolutą w kolorze czerwonym
  4. Potwierdzeniem członkowstwa w Klubie jest legitymacja klubowa z wpisami potwierdzającymi opłacenia składek członkowskich. Dla osób będących członkami Klubu przed 2000 r. dopuszczane są potwierdzania w innej formie – deklaracja członkowska, oświadczenie świadków, a w szczególnych przypadkach pisemne oświadczenie zainteresowanego uzyskaniem odznaki.
  5. Odznakę przyznaje aktualnie urzędujący Zarząd Klubu odnotowując to w protokółach Zarządu i jest wręczana uroczyście podczas urodzin Klubu „Przygoda” lub zebrania sprawozdawczego ( sprawozdawczo-wyborczego) Klubu.
  6. Niniejszy Regulamin został zatwierdzony Uchwałą Zarządu Klubu „Przygoda” Nr 4 z dnia 23.01.2018 i obowiązuje od daty zatwierdzenia.

Zarząd KTP PTTK „Przygoda” Kielce
1. Andrzej Toporek
2. Kazimierz Sławiński
3. Urszula Łukaszyk
4. Beata Lisowska
5. Ewa Gonciarz

 

 

Kalendarz Imprez